انتشارات اطمینان انتشارات اطمینان

درباره کتابخانه

درباره ما

  انتشارات اطمینان توانسته است با تکیه بر رویکرد ارتقای استاندارهای بین المللی و خدمات به کاربران، محصولات خود را در دو زبان فارسی و انگلیسی به بیش از 300عنوان در این دودهه ای که از فعالیتش می گذرد برساند.
انتشارات اطمینان راد به عنوان ناشر تخصصی کتاب های داروسازی با بهره مندی از تجارب اساتید و اهلِ فن در این حوزه پیشگام است و با نیازسنجی دقیق از جامعه مخاطبان گامی مثبت در تامیین منابع علمی مد نظر دانش جویان و دانش پژوهان برداشته است و در این مسیر راهنمایی و انتقاد و پیشنهادات شما را به دیده ی منت عزیزان پذیراییم. ثبت نظرات و پیشنهادات و انتقادات

 

برای ثبت  نظرات و پیشنهادات و انتقادات خود می توانید با شماره زیر ، داخلی 4 (امور سایت و فروشگاه اینترنتی )تماس حاصل فرماییدتماس با ما 

1)دفتر مرکزی: تهران، خیابان جمهوری ،خیابان شهید سلیمانیه(پیروز سابق)، پلاک 41 واحد 1

021-66902028 واحد فروش

همچنین کتابفروشی اطمینان امکان عرضه بیش از 5000 عنوان کتب زمینه های پزشکی،دندانپزشکی،پیراپزشکی،روانپزشکی
،پرستاری و مامایی را فراهم نموده است. تلفن 66979902-021  و  02166968064

2) کتابفروشی انتشارات: تهران ضلع جنوبشرقی میدان انقلاب؛ پلاک 20 تلفن02166968064

3)آدرس ایمل: etminanpublication@yahoo.comشرایط استفاده از  خدمات انتشارات اطمینان

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی دیجی‌کالا به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت انتشارات اطمینان هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای آموزشی و علمی و سایر خدمات ارائه شده توسط انتشارات اطمینان به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات انتشارات اطمینان است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین انتشارات اطمینان از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

قوانین  و مقررات عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های انتشارات اطمینان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متقابلاٌ کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های انتشارات اطمینان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.